اخبار

.

همایش مدیران آمار و فناوری اطلاعات در روز بزرگداشت خواجه نصیر طوسی و روز مهندس مورخ 5 اسفند 96 در سالن امام جواد (ع) وزارت بهداشت برگزار شد.
طبق اعلام برنامه ی زمانبندی، همایش با حضور مسئولان مربوطه برگزار گردید. در ابتدا آقای دکتر سید محمود تارا در خصوص وظایف محوله به حوزه فناوری اطلاعات در سند برنامه ششم توسعه و به اهم مسئولیت های مدیران آمار و فناروی اطلاعات در این خصوص اشاره داشتند. ایشان ضمن بیان اقدامات سال ٩٦ به بیان برنامه ها و اولویت های سال ٩٧ حوزه آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت در سطح دانشگاه ها و ستاد پرداخت. در ادامه برنامه آقای مهندس برزگر به معرفی شرکت آوای فناوری اطلاعات سلامت و جایگاه آن در وزارت بهداشت، آقای دکتر جوشقانی به توضیح نقش مدیران آمار و فناوری اطلاعات در سازمان و اهمیت نیروی انسانی به عنوان یکی از مهمترین سرمایه ها و منابع سازمان، آقای دکتر قائدی به اهم نکات حقوقی در قرار دادها حوزه فناوری اطلاعات اشاره داشتند. سپس جلسه ی پرسش، پاسخ و هم اندیشی با حضور آقایان دکتر سید محمود تارا، دکتر بیطرف، دکتر هدایت اله فقیه، دکتر قائدی و مهندس برزگر با پاسخگویی به سولات حضار برگزار گردید.
در ادامه برنامه دکتر صدر السادات به سیاست های کلان سازمان در خصوص آمار و فناوری اطلاعات شاره فرمودند وسپس اقای مهندس جهانگرد توضیحاتی چند در رابطه با توسعه دولت الکترونیک و اشاره به این موضوع که طرح تحول سلامت به عنوان یکی از ارکان اصلی در این خصوص به شمار می آید، پرداختند و در انتها توسط آقایان دکتر صدر السادات، مهندس جهانگرد و دکتر تارا ازبرگزیدگان دانشگاهی تقدیر به عمل آمد.
 

بیشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 130698
تعداد بازديد کنندگان سايت: 20402593 تعداد بازديد زيرپورتال: 322342 اين زيرپورتال امروز: 726 سایت در امروز: 18474 اين صفحه امروز: 391