تاثیر بازی‌های رایانه ای در تغییر فرهنگ کودکان و نوجوانان

دستورالعمل نحوه استفاده از تلفن همراه هوشمند در مراکز و مشاغل حیاتی و حساس

 دقت نمایید فایلهایی که آپلود میکنید در سایتهای وزارتی و برنامه های اتوماسیونی حجم آنها باید حداکثر 10 مگابایت باشد چون خیلی سریع تر ارسال میشود.
 
 هنگام وارد کردن نام کاربری و پسورد ویندوز به لاتین یا فارسی بودن صفحه کلید و کوچک یا بزرگ بودن حروف دقت نمایید  
 
 استفاده از گذرواژه ( پسورد)  مناسب
. گذرواژه های خود را در اختیار دیگران قرار ندهید و از یک گذرواژه در بیشتر از یک جا استفاده نکنید. در این صورت اگر یکی از گذرواژه های شما لو برود، همه منابع در اختیار شما در معرض خطر قرار نخواهند گرفت.
گذرواژه باید حداقل شامل ۸ حرف بوده، حتی الامکان کلمه ای بی معنا باشد. در انتخاب این کلمه اگر از حروف کوچک، بزرگ و اعداد استفاده شود (مانند xk27D8Fy) ضریب امنیت بالا تر خواهد رفت.
 
 برای جلوگیری از سوختن فلش مموری و از دست رفتن اطلاعات ناشی از سوختن ،وقتی کاربا فلش مموری به اتمام رسید ابتدا تمام فایل ها و برنامه هایی که از روی فلش مموری اجرا میشوند را بسته و سپس  آن را Safely  Remove کنید.
 
 باز نکردن نامه های دریافتی از منابع ناشناس
این قانون ساده را پیروی کنید، «اگر فرستنده نامه را نمی شناسید، نسبت به نامه و پیوست های آن بسیار با دقت عمل نمایید». هرگاه یک نامه مشکوک دریافت کردید، بهترین عمل حذف کل نامه همراه با پیوست های آن است.
 
 خروج از سایت ها، مسنجرها و کلاینت ها را به هیچ عنوان فراموش نکنید
بسیاری از کاربرانی که از کامپیوتر های عمومی استفاده می کنند، قبل از ترک کامپیوتر فراموش می کنند که از سایت ها، مسنجرها، کلاینت ها و یا حتی ایمیل خود خارج Sign out یا Logout شوند. توجه کنید که تحت هر شرایطی، خروج از سایت های بازدید شده مرورگر و همچنین تک تک مسنجرها قبل از ترک کامپیوتر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پس لطفاً به هیچ عنوان از آن غافل نشوید
 
 تهیه پشتیبان از داده های موجود بر روی کامپیوتر
همواره برای از بین رفتن اطلاعات ذخیره شده بر روی حافظه دستگاه خود آمادگی داشته باشید.. علاوه بر این باید همواره دیسک های Start up در دسترس داشته باشید تا در صورت وقوع اتفاقات نامطلوب بتوانید در اسرع وقت سیستم را بازیابی نمایید.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 2700
تعداد بازديد کنندگان سايت: 25125604 تعداد بازديد زيرپورتال: 408036 اين زيرپورتال امروز: 796 سایت در امروز: 25649 اين صفحه امروز: 1